Květen 2010

Spaní...

30. května 2010 v 9:12 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni ze včerejška na dnešek u mě spala Kajuska  včera tu totiž byla její celá rodinka a potom už jsme se něják domluvily že tu bude spát :) No šly jsme spát o půl dvanácté protože tu byla ještě od Kájušky rodinka.... No potom se nám ještě nechtělo spát ale nakonec jsme usly. No tak já už půjdu papa. :)))

Pictures :))

30. května 2010 v 7:13 | smiley |  Výtvorky :-)
...

Bartíček :))

29. května 2010 v 11:03 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni včera moje mamka s Tatkou a bráchou byly v Praze, pro kocourka nového jsou mu tři měsíce je s papírama a jmenuje se Bártík. Hned jsme si ho samozřejmě dneska nafotila a taky už mi včera spinkal na klíně :D :) Prostě nemám na něho slovíčka.  Je to Ragdoll s Červenými odznaky Popelka si s ním moc neužila protože po něm začala syčet, takže jsme jí museli jít odnést do jejích pokoje, no a Penelopka ho ještě vůbec neviděla protože je znova u kocourka protože kotátka zatím ještě nebyly a asi měla falešné mrouskání :( No spátky k Bartíkovi je pěkný al je to ještě koťátko a to už jste asi poznali když jsem vám psala že má tři měsíce a je strašně přítulný a mazlivý, první noc byla velmi dobrá ani jsem nic neslyšela jak jsem spala u Popelky a Penelopky to bylo horší, jsem ráda že ho máme, ale teďka potřebuje hodně pozornosti protože to u nás ještě moc nezná takže se mu věnuji a mám ho v pokoji a chodím s ním jak chce napapat a nebo jak jde vykonat potřebu... :D, nikdo mi nic neřekl že pro něj pojedou zrovna tento týden takže to bylo pro mě moc velké překvapení :). A jsem rád že ho máme :)) No tak já už půjdu tak papa :))
Nekopíruj fotečku :)) Děkuji :)

Konečně :))

28. května 2010 v 16:52 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni konečně je dneska pátek že ?Jsem se na něj tak moc těšila taky nám vyšlo pěkné počasí :) Tak já už to asi nevydržím bez bazénu protože to se nedá :( Takže asik pojedeme k nějakému bazíku nebo tatka vyčystí ten co máme doma :D Jo ještě prosím sb že kdyby dali kontrolku přes víken tak at si mě nemažou protože moc nebudu chodit na blogísek.......
Tak já už půjdu papa

Bazéén :D

27. května 2010 v 6:36 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni dneska jedeme ze školy na bazén jupí. Budeme tam plavat na čas a chodit s kámoškami na tobogány atd..  Sraz máme u školy 14:10  hodin a přijedeme v 17 hodin ke škole :). Už se moc těším :)). Včera jsme s tělocviku byly venku házely kriketovým míčkem a hrály vybíjenou. Včera měl taky můj brácha svátek takže jsem jela s mamkou do obchodu koupit mu nějakou hru a vybraly jsme Lego Indiana Jones je to docela pěkná hra na PC ale nehraju jí protože by mě nebavila :D . Taky jak jsme byly v obchodě tak jsem si rovnou koupila plavky :). No moc na výběr tam nebylo už v tich obchodech ale vybrala jsem si  kdyžtak je nafotím a dám fotečky :)Včera jsme už to nestihla :(. No ještě bych chtěla moc poděkovat Dess-nastav blog ZDE za nový design moc se mi líbí a určitě ho v blízké době si dám na blogísek :). Tak jo já jdu papa..

PC hra

Už dlouho jsme nepsala :(

26. května 2010 v 6:56 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni já vím že už dlouho jsme nepsala ale mám důvod buď jsem si venku užívala nebo jsme se musela učit... :( .Ale chtěla jsem vám napsat že ve škole nic nového dneska máme první hodinu tělocvik takže si užiji určitě budeme hrát vybíjenou a potom asi 3-4 hodinku máme člověk a svět práce takže půjdeme na pozemky a tam zase budeme já s mojí skupinou dovádět :D. A pátou hodinu máme Angličtinu budeme psát test z hodin to zase dopadne :(No trošičku to umím :) To mě zachránilo :D . No tak já už půjdu ještě napsat na můj druhý blogísek, a potom už pomalu na autobus a do školy :( . No tak papa....
Ještě tu mám diplomek co jsme dostala od nového sb.
...


Miley cyrus- cant be tamed :))

23. května 2010 v 10:05 | smiley |  Videjka
Ahoj, takže dám tu na blogísek videjko od Miley Cyrus a moc vás prosím aby jste mi k němu napsaly co si o tom videjku myslíte :)) .


Prší a nechce přestat :(

23. května 2010 v 10:02 | smiley |  obrazky

Ahojík, všichni jak se máte ? Já se mám docela dobře až na to počasí je u nás hnusné pořád jenom prší. No včera byl zázrak protože vylezlo sluníčko ale večer zase byla bouřka :(( No tak dneska už je neděla to ten víkend utekl :( Zítra zase škola ale už jenom měsíc a necelý týden a jsou prázdniny konečně :D No tak já už půjdu se kouknout aspon domů protože jsem spala u Domči a Nikči což už jsme vám psala :D No tak já jdu :)

Zase spinkání ♥

22. května 2010 v 22:36 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni dneska spím u mých  sestřeniček Domči a Nikči je tu prdel.... Koukaly jsme se na lets dance  a teďka se půjdeme kouknout a rychle a zběsile.  No jeli jsme se Domčou v 6 hodin večer ještě projet a kuknout se na pískovnu kdo tam je a nikdo tam nebyl :( Bylo tam bláto takže se nedalo vůbec jezdit  taky jsme tam házely mrchy protože to strašně klouzalo :D Kola jsme měly celé špinavé takže jsme je musely ještě opláchnout vodou :D No tak co vám ještě napsat v Rychvaldě je celkem rušno kvůli hokeji dokonce byl i ohňostroj dokonce je i párty hned vedle nás :D. Takže noc bude rušná no tak nic no já jdu řádit. 
Spinkáška... :))

21. května 2010 v 20:42 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni dneska u mě spinkají moje sestřenice Domča a Nikča . Tedka posloucháme písničky a píšeme si na blogísky :) A Domča tady hraje místo na kytaru tak na kofolu :D A je tu prdel... :D No nwm chtěla bych jít spát až pozdě protože tohle si nenechám prošvihnout :D  A v noci vystašíme bráchu :D :D No začíná mi hrabat i Domči a Nikči nc no takže asik jí budeme muset něják zapnout... No možná se ještě budeme dívat na nějaký filmík :) Tak já jdu .... :))

¨Konečně pátek.... :)

21. května 2010 v 18:17 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni konečně je pátek na něj jsem se moc těšila. Dneska jsme ve škole v hudebce zpívaly jedna byla otočená ke třídě a dělala že zpívala a ta druhá byla otočená zády a zpívala normálně nahlas :D Byla jsme s mojí dobrou kámoškou Terkou :D Zpívaly jsme hlídač krav :D Vypadalo to srandovně. Samozřejmě jsem dostala jedničku jiná známka z hudebky u mě prostě nejde :D  No taky jsme měli tělocvik měli jsme opičí dráhu, takže jsem si zaběhala :D No měřily jsme si potom i tep před opičí dráhou jsem měla 10 a po opičí dráze jsem měla 26 takže drsné no :)) No tak já asik už půjdu papa :))Dnešek.. :)

19. května 2010 v 15:41 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni jak se máte ? Já docela dobře. Dneska ráno jsem byla na očkování proti žloutence, takže jsem nemohla cvičit v tělocviku, zrovna když jsme hrály vybíjenou. :( To je jako naschval :( .No a za dva týdny jdu na druhou várku očkování. :)) No zítra máme první hodinu dějepis a poslední hodinu čestinu máme to vyměněné och to zas bude v dějepise zkoušení a testu :(( No moc se na zítřek netěším :(( Tak jo já jdu papík :))))

new design

18. května 2010 v 20:06 | smiley |  Výtvorky :-)

Ahojík, všichni udělala jsme konečně mový desing... :)) Doufám že se vám líbí ... :) Už mě ten starý totiž unavoval a nelíbil se mi :(( Tak mi prosím napište k tomu designu jaký máte na něj názor tak jo já pádím pp... :))


design

spinkání... :))

16. května 2010 v 11:23 | smiley |  Deníček
Ahoj, všichni předevčírem u mě spinkaly moje sestřenice Domča a Nikča. A ze včerejška na dnešek u mě spinkala moje kámoška Kajuska, v noci asi kolem 2 jsme se probudily a koukaly na filmy :D Včera jsem dostala hodně oblečení, naušnice, kabelku, doplnky, atd..... Narozeniny jsem si moc užila včera tu taky byla i Domča s Nikčou. Před chviličkou jsme byly dole u  mojí babičky a koukaly jsme na disney chanel... Tak jo já jdu oběhnout ještě Affs tak papík.. :)))

Oslava.. :)

15. května 2010 v 11:40 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni včera ke mě přišla teta s kámošem a dostala jsme od nich na nározky malinkatou rybičku bojovnici.. Taky u mě byly Domča a Nikča a spaly u mě.. :) Šli jsme spát až ve 12 :00 hodin :D Jinak brácha má neštovice takže asik nebudu mít oslavu kde budou malé děti a můj bratranec Eriček néé já se na něj těšila :(( No ale aspon že ke mě přijede babička s dědou :)) Jo a AFFS moc prosím aby si mě ještě nesmazali protože ještě nemám PC doma ale MOŽNÁ dneska dostanu konečně notebook. Tak jo já jdu pozdravuji všechny SB.
Narozeniny

12. května 2010 v 18:36 | smiley |  Deníček
Ahojky, všichni konečně dneska mám narozeniny.. :)) Budeme opékat a přijde babička :)) Taky jsme byly v Ostravě protože tatka mi slíbil Notebook ale říkal že neví protože prej jsou v obchodech nějaké drahé :((. Tedka jsem s Kajuskou na PC a posloucháme music a žereme popcorn.V pátek budu mít oslavu pro kámošky a v sobotu pro rodinu :)) Už se těším tak já pádím pp... :))

Jsem na notebooku

8. května 2010 v 11:08 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni no tak konečně jsem na notebooku protože nemáme PC ale máme naštěstí notebook :)) A co jinak sb jak se máte ? Ja teda good a chtěla jsem říct jenom sb že některá vůbec neobíhají tak já  už pujdu pp

Pozastavuji :((

6. května 2010 v 19:19 | smiley |  Důležité
Ahojík, všichni pozastavuji blogísek :((( proč? Protože se mi zničil komp a je asi zavirovaný :( Takže nemužu psat sb-enkám :( Je mi to moc líto ale prosím nemažte si mě :)) Tatka říkal že komp by se opravul tak za 2 dny :(( To nevydržím :(( Tak jo ja pádím pp...

Focení :))

5. května 2010 v 10:11 | smiley |  Deníček
Ahojík, všichni ndeska se konečně fotíme ve school :)) To bude vypadat :( A blbé je na tom to že nevíme kdy se budeme fotit :( A neví to ani pan učitel.... Tak jsem si všimla že některá sb (nebudu jmenoivat která) mi vůbec ale vůbec nepíši na blogísek a asi udělám kontrolku protože už jsme upozornovala nedávno na to :-( A pořád to nechunguje :( Já nevím ale asi pozastavím blogísek protože jsme z toho celá smutná s tich některých sb... :-(Tak já padím protože máme informatiku a probíráme INTERNET  konečně :D

Na besídce :))

4. května 2010 v 18:52 | smiley |  Deníček
Dneska jsme se byla podívat na mojeho bráchu do školky měli besídku :-)) Byl z nich asi nej :D Taky jsme viděla jeho new holčinu kdybych jí měla posoudit ona ho opravdu ma ráda ale on se jednoznačně předemnou a mamkou styděla takže se nic nestalo a jak jsme jeli domů tak až se pohli že byly sami v koutku na hračky ale bohužel byl smutný že už musíme domů ale tak já i mamka jsme se tam nudily tak co jsme měli dělat že?? :-O