Červenec 2010

Jupííí

26. července 2010 v 19:02 | smiley125 |  Deníček
Ahojky všichni vím že za dnešek už píši ale chci jenom napsat že možná pozastavuji protože mě a bráchu dneska šokla jasná krásná správa :-D... A jaká asi ? Jedeme na dovolenou :D... Bereme i Ntb ale nevíme jestli bude signál k internetu abych se tu dostala na blog kdyby byl signál tak napíši hned první den, pokud bych nepsala do 3 dnů tak nemám signál :-(.. Ale já doufám že signál bude abych to tam mohla nafotit a dát to tady :-)... Ale zpět k nové správičce kam jedu do Egypta na 11 dní a 10 nocí :-D.. Moc se těším ale zase bude mi smutno po mých kamarádkách a kamarádech :-(.
No ale doufám v to že bude signál na internet ve čtvrtek pokud to stihnu do 9 :30 tak napíši ještě na blog ale nevím no jak bude čas :-).. Zítra se musím rozloučit ze všema kámošema a kámoškama :-D... jááá :-*

26. července 2010 v 12:15 | smiley125 |  obrazky
Ahoj, všichni u nás je hnusné počasí takže se dost nudím a řekla jsem si že si něják upravím svojí fotku a dám jí tady samozdřejmně kopírujte !! 

...   

Včera no prostě bomba :D

25. července 2010 v 11:01 | Kikuska |  Deníček
Ahoj všichni, tak jak jste se včera měli ? Moc se omlouvám že jsem dlouho nepsala ale moc se mi nechtělo :(... A neměla jsem o čem psát,ale teďka už mám o čem psát nebojte se :)... Včera jsem byla na oslavě od mého strejdy. Bylo to tam super odjely jsme o půl šesté hned jak jsme přijely do Ludgeřovic tak jsem zahlédla mou dobrou kamarádku Diu taky tam byla ještě Renatka a Boženka která je z Irska a je moc dobrá kamarádka sice je starší než já ale byla s ní prdel.. Nechci teda naznačit že s Diou a Renatkou prdel nebyla byla s nimi ze všema prdel, RÁDA BYCH ZOPÁKLA. 
Večer jsme se my holky rozhodly že půjdeme do bazénu tím že můj děda bydlí od strejdy  jenom o dva domy tak jsme do měli blízko, takže jsme se s holkami domluvily že půjdeme do bazénu ale byl v tom háček jak přemluvit bylo to docela lehké ty neměli žádné námitky jenom řekly že pokud budeme nemocné tak dostaneme :D.. Ale nemocné nakonec nejsme. No ale zpět k článku takže jsme si vzaly klíče a šly teda do bazénu byly jsme tam od 20:30 do 23:30 ale měli jsme i přestávky že na chvilku jsme se šly opláchnout do rybníka :-D... Holky se jako první bály jít do rybníka takže nic jiného nezbylo než abych šla první já, doplavala jsem k jednomu kde byl mrtvý uhoř začala jsem tam křičet holky se zlekly a připlavaly ke mě no nic neměnilo na to že sem ho musela vytáhnout takže jsem vzala klacet a vytáhla ho.. Byl to hnus řekly jsme si že už radši půjdeme do bazénu kde jsme se potápěly plavaly skákaly a málem jsme se utopily protože jsme se schválně jsme se vždy domluvily a potápjely jedna druhou... No potom mi Dia dělala masáž rukama a potom mi chodila po zádech :-D.. 
Taky mi holky popřály k mému včerejšímu svátku a teta mi dala takové malé dárečky
:-D... 
Jsem moc ráda že jsem potkala mou novou kamarádku a že jsem s ní tak vyšla jako s holkama :-)
No tak já už půjdu  tak papa :-*Focení....

21. července 2010 v 11:11 | smiley125 |  Deníček
Ahoj všichni, včera jsme se s holkami fotily myslím si že fotky se moc povedly ale nemáme žádnou fotečku kde jsme všechny tři :(... Ale některé fotky z toho tady dám všechny  by se tady nevlezly :(:D je jich totiž docela dost :D.. Taky bych vám chtěla jenom napsat že tedka nebudu moc chodit na blog protože nám zase vypli internet ale někdy se občas juknu u holek. Pokud jim to vadit nebude :-).

smiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.czHlasuj pro mě prosím :)

18. července 2010 v 19:41 | smiley125 |  Důležité
Ahoj všichni jak se máte ? Já dobře chtěla jsem vás poprosit jeslti by jste pro mě nehlásly do soutěže zde.... Jsem tam jako kikushka, moc vám děkuji za hlásky :*

atvraky kočička

15. července 2010 v 9:03 | smiley125 |  Výtvorky :-)
labrador-Andy.blog.cz
smiley125.blog.cz
kopíruj jenom s odkazem nebo klikačkou :)

signatury- zvířátka

15. července 2010 v 9:01 | smiley125 |  Výtvorky :-)
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz
kopíruj jenom s odkazem nebo klikačkou :)

kácení smrku na zahradě :)

13. července 2010 v 7:22 | smiley125 |  Deníček

Ahojík, všichni tak jak se máte ? Já dobře včera na dědové zahradě se kácely smrky bylo to na půl dne protože ty smrky tam už jsou 30 let prej :-D... No dneska by měl ještě přijet bagr aby vyrval ty kořeny protože oni to včera jenom uřezaly a ty kořeny tam nechaly no ze začátku tady byl takový pěkný kluk :)... Ale potom odjel :(... No taky jsem šla potom do bazénu  s bráchou a mým  nepravým bratrancem (Dominikem). No byla tam prdel házely jsme si s míčem hrály vybíjenou protože tam potom přišel ještě jeden kluk Kuba ale ten je o hodně mladší jak já :-D.. Zato  Dominik jde tedka do deváté třídy. No prostě byla prdel.... :-D... No tak dneska bude taky nabití den protože jedeme hned z rána nakupovat do Hlučína a potom se budou kutit zase ty stromy :-D.... No ale co vím na 100% je to že dneska půjdeme zase do bazénu a bude bžunda :-D tak jako včera.... No tak já už musím tak papa :-)
nový design

12. července 2010 v 12:05 | smiley125 |  Výtvorky :-)
smiley125.blog.cz

Ahojík, všichni dneska ráno jsme se nudila tak jsem udělala nový desing je sice takový jednodušší ale líbí se mi a navíc jsem nevěděla s čím ale dala jsme na něj nakonec svojí fenku Andynku :). Nevím jestli se vám líbí ale mě teda osobně jo i když jsem chtěla udělat trošku jiný ale nevadí :) No jinak asi jste si všimly že tady přidávám tedka hodně moje výtvory to proto že mě to baví každý si je může zkopírovat na svůj blog ale pouze s odkazem či klikačkou tohoto blogu..
smiley125.blog.cz
No už nevím co psát takže jdu vyrábět :).....

Atvraky- miX

11. července 2010 v 19:10 | smiley125 |  Výtvorky :-)
VĚTŠÍ ATVARKY
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz

menší atvarky
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz
KOPÍRUJ JENOM S ODKAZEM NEBO S KLIKAČKKOU :)

signatury- Ashley Tisdale :)

11. července 2010 v 8:48 | smiley125 |  Výtvorky :-)
Kopíruj jenom s odkazem nebo s klikačkousmiley125.blog.cz
smiley125.blog.cz
smiley125.blog.czzase opět k širákování+ věci k blogu :-)

10. července 2010 v 8:49 | smiley125 |  Deníček
Ahoj všichni, tak konečně jsem vstala byla bžunda :-D ...  A jak se máte ? Jak si užíváte 
prázdniny :)?... Já dobře když skoro každý den širákujeme nebo stanujeme nebo spím u někoho jiného :-D...  
No taky jsem konečně ráda že se mi zvýšila náštěvnost blogu a to počítám i komentáře No moc jsem potěšená ale nesmím to zakřiknout... Ale pořád jsem zklamaná že některá SB vůbec ale vůbec neobíhájí :((......  No jinak asi bude další bleskowka nebo vymyslím jinou soutěž  Abych vás trošku i zabavila ne jenom psát :))....... Tak já už půjdu papa :-)))

Konečně ho mám :-*

9. července 2010 v 20:12 | smiley125 |  Deníček
Ahojky, tak jak se máte já teda suprově....Z názvů už vyplývá že ho konečně mám ale ještě nevíte co ... Konečně mi tatka s mamkou daly NTB už včera ale nestihla jsme o tom napsat bylo toho na mě moc protože od prázdnin jsem teprve 2 spala doma :-D... Jinak jsem širákovala ,stanovala, a spala někde jinde.... :) No prostě super :-):-).... No dneska zase širákujeme  ale tento krát u holek :-) Takže to bude prdel tak jak včera ale dneska neusnu tak rychle no v neděli jedu pryč ale budu chodit normálně na blog :) A přidávat určitě častěji pokud mi děda půjčí svůj NTB protože ten můj blbne a tatka ho musí vrátit protože mi nejde dát bezdrátová sít a s káblem být venku no nwm :-D... No tak já už půjdu tak papa :-*) 

Tady je ještě diplomek pro mě od Dody 


Správičky pro má nová i stála SB + jiné věcičky :)

9. července 2010 v 9:25 | smiley125 |  Deníček
Ahoj všichni,jak se máte ? Já good ze včerejška na dnešek jsem spala u mojich nej sestřeniček Domči and Nikči byla tu prdel až na to že  jsem já a Domča jsme rychle usly zatím co Nikča se tady koukala na zahulíme uvidíme říkala že to je drsný takže na tu kuknu taky a ještě prej je dvojka takže to bude ještě lepši :-D...  No teďka jsem u holek a píšeme si s jedním klukem no taky jsem včera byla trošku smutná že mi nikdo  nepoložil žádnou otázku :(. A taky se mi snížila návštěvnost takže asi bude nečekaná  kontrolka takže se musíte ujišťovat a taky prosím vás příjmula jsem některá nová sb takže bych měla pro ně vzkaz i pro moje Affíky s kterýma jsem už dlouho sb ale z nich to zatím nikdo nedělá takže nepište mi prosím do komentíků jenom ,, OBÍHÁM" to já nenávidím a potom jsem naštvaná a  nejde mě snést takže prosím nepokuste se o to mě naštvat a nepište mi to ! A ještě bych vás chtěla poprosit jestli by některá sb nemohla více obíhat protože některá sb už u mě na blogu nebyla od března a to už je co říct jinak vás bez varováni smažu !! A to bych nerada! No tak já už půjdu doufám že si tohle přečtou VŠECHNA NOVÁ I MOJE STÁLÁ SB .... Tak jo papík :)¨Polož mi otázku :)

8. července 2010 v 10:33 | smiley125 |  Deníček
Ahoj, jen tak mě napadlo, že bych mohla udělat se svými sestřenicemi video-rozhovor.vy by jsme nám položili nějaké otázky, které Vás zajímají a my na ně popravdě odpovíme.Jinak děkuji těm, co se přihlásili do mé soutěže :-)

Oddělovač by:BoniTka<3
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
Máš na mě nějakou otázku, která by tě zajímala, tak neváhej a zeptej se.Ráda ti se sestřenkama otázky zodpovíme.Můžeš se také zeptat na blogu Dodusky.blog.cz a lovley-pets.blog.cz.Prosím, zeptejte se, na co chcete, opravdu Vám odpovíme po pravdě.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

včera na kolotočích :-D

6. července 2010 v 10:42 | smiley125 |  Deníček
Ahojík, všichni včera jsem byla já,Domča, Nikča, a ještě s kámoškami.... Byly jsme na centrifuze jenom já a Domča potom na tagádě a na lavičkách potom byla taková MALÁ přeháňka tak se všichni schovaly k autíčkům no někteří pod stánky byla prostě prdel ale potom jsem šla už domů holky tam ještě zůstaly bylo asi půl 7 večer :-D... No kolotoče jsou ještě dneska ale asi už nejdu protože mám odřené lokty a mamka mi půjčila nejdražší její rifle diesel a hned jsem je roztrhla mamka mě taky málem roztrhla no tak jo já jdu protože k nám přijel můj děda z Ludgeřovic tak papa ještě něco přidám dneska :))

Pomoz i ty :(

5. července 2010 v 13:07 | smiley125 |  Důležité
kdo nemá sílu to vidět ať nekouká......

jinak plsky koukněte pod tento článek na králíčky!!!!! (pochopíte až přečteš)
Prosím pomožte i VY! Jak pomůžeš??? Když si tento článek okopíruješ na svůj blog. Ten, kdo ho nemá na svém blogu, tak nemá snad ani právo dýchat stejný vzduch, jako dýcháme my ostatní. Se srdcem na správném místě... :'(
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!
This is alternative content.
Norsko zavadi novou podobu turismu,pri ktere jsou k smrti ubijene mladata
tulenu,Canada nas zabiji taky.
Je toto sport....??

Je toto sportovec..???

Prohral jsem svuj zivot.

Proč??

Jen vy jste nasi nadeji!!!!!

Prosim zastavte to!!!!Nemuzete byt lhostejni k takovemu barbarstvi!!
Pomozte nam plosiiiiim.

Neotacejte se k teto vyzve zady prosim..
nemuzeme se branit!nemame zbrane.

Vim ze je to pro vas bolestive,ale nas to boli vic!!!!!Nemame vubec zadnou
obranu...zabiji nas i v tomto momente.

Proc maji pravo nas zabijet??

Potrebujeme tvou ucast....

Hrozne se bojime dalsiho dne....

Nezustavejte lhostejni,svedek ktery nehovori je tichym komplicem!!

Pomozte nam..

Mame take sve rodiny!

Prosiim nenechavejte mne tady samotneho

Prosím pomož i ty...
Je to smutne,ale je to pravda.Proto musime jednat.Tim ze si budeme rikat,jak je to hrozne nic nenapravime.Oni prece maji pravo zit.Prosim,okopiruj si to na svuj blog.I mala pomoc muze mit vyznam.

stanování..

4. července 2010 v 17:18 | smiley125 |  Deníček
Ahojík všichni, jak se máte? Já dobře už asi 3. dny jsme stanovali před mém poli, kluci taky stanovali ale na poli od kluků no i tak jsme se chodily kontrolovat taky cestou Nikča šla i uklouzla za slimákovi :D.... A zpívaly jsme i kluci říkaly že nás šlo slyšet :D, no nevím no :D A taky jsme si řekly že dneska budeme stanovat někde jinde aby už jsme zažily srandu někde jinde tak stanujeme u holek na zahradě zase budeme stan rozkládat dvě hodiny :D A potom si řekneme že to máme blbě jako u mě na poli :)... Taky tam s námi spala Andynka ve stanu protože nás hlídala  včera šel někdo kolem stanu a Anduška už vystartovala málem se ten stan zbořil protože jsme byly zapnuté :D Ale přežily jsme i my  stan.. :D No teďka ještě půjdeme na třešně ale chtěla bych vás upozornit že jsem ještě pořád nedostala odpověď kde chcete být sb jestli na smiley125.blog.cz nebo labrador-Andy.blog.cz od všech!!! No prostě si užívám prázdniny naplno ale chtěla bych jenom napsat že příští týden jedu k babičce na prázdniny samozdřejmně jenom na týden ale budu tu chodit sice ne tak často jako když jsem doma ale každý večer tu budu chodit :). Takhle bych vás nezklamala :(. No a jak si užíváte vy prázdniny?

 No ode mně už novinky víte ale já od vás ne takže mi když tak napište vy co jste dělaly!. Tak já už půjdu lozit po stromech jako opice a lovit třešně tak papa :D.. 


Širákováni....

2. července 2010 v 9:20 | smiley125 |  Deníček
Achojík všichni, předevčírem večer jsem já s holkama ( Domčou and Nikčou) No chtěli jsme stanovat ale to mi tatka nedovolil protože už to měli prej v plánu i kluci... No ale to nás stejně neodradilo a širákovali jsme v našem Altánku :-D. Bylo to tam drsné ale ve spacáku se nám spalo divně Nikča dokonce vymyslela že je v tom ajko párek v rohlíku :-D a řekla že chce bejt s kečupem :-D No potom jsme se nudily tak jsme si tam vzaly Andušku která nás i hlídala no taky na nás potom ležela... No prostě prdel jako při každém spaní... Taky jsem hodně ráda že začaly prázdniny.. Ale o vysvědčení se radši nebudu zmíňovat protože bylo hrozné :(.. Ale tatka řekl že možná dostanu mobil pokud nějaký dobrý najdeme... Tkaže doufám že jo :)).Achoj....

2. července 2010 v 9:08 | smiley |  Deníček

Ahojík, všichni už dlouho jsem tady nepsala myslela jsem si že jsem zapomněla heslo ale jenom jsem se překlikávala , ale hlavní je že ho nebudu muset rušit tento blog... :)). Ale chtěla bych poprosit sb aby mi napsaly s kterým blogem chcou být sb, sice jsou moje oba dva ale jenom bych to potřebovala vědět jestli si vás mám všechny přidat na smiley125 neb některé nechat na Andušce ? Ale potřebovala bych to vědět od VŠECH affíku.. Děkuji předem.. ♥Kikushka♥

Taky tady ještě přidám články co jsem tady chtěla přidat když jsem se překlikávala s tím heslem :-D